ČeskyDeutsch

Vyhledávání

Katalog

 

CESTOVNÍ AGENTURA ELANN
IVA ŘEPOVÁ

KANCELÁŘ: 
Náměstí 8, Horní Planá, PSČ 382 26
Horní Planá – centrum, budova KiC


Mobil: +420 602 855 683
e-mail: info@chaty-lipno.cz

chata, dům LIPNO 34, Hůrka

LIPNO 34LIPNO 34LIPNO 34LIPNO 34
  • Popis
  • Ceník, Objednávka
  • Fotogalerie

chata, dům LIPNO 34  
Cena od: 9500,-

Maximální počet osob: 5
Ložnic: 2
TV | SAT-TV | Myčka | Krb,krbová kamna | Pračka | Ohniště | Kola | Loďka | Internet |

Jezero: 500 m
Restaurace: 200 m
Cyklotrasa: 200 m

Komfortně a vkusně zařízená chaloupka po zdařilé rekonstrukc

LIPNO 34 – chata na okraji lesa s velkým pozemkem, s nádherným výhledem na jezero a horami za ním, v blízkosti cyklotrasy. CELÝ OBJEKT PROŠEL KOMPLETNÍ REKONSTRUKCÍ a je velmi pohodlně a vkusně zařízen. V této útulné chaloupce prožijete snovou dovolenou.
K dispozici je soukromá loděnička u malé pláže s novou motorovou lodí.
Maximální počet osob: 4 + 1 dítě na přistýlce/ložnice 2.

Lokalita: Hůrka, jezero asi 500 m.

Velkou předností je poloha objektu a nadstandardní vybavení. Stojí na klidném místě s nádherným výhledem na jezero. Prostorný pozemek zajišťuje soukromí. K dispozici je zahradní nábytek a ohniště s udírnou a grilovacím roštem. Klienty potěší možnost využití soukromé loděničky přímo u jezera, u malé pláže. V loděnici je umístěn zahradní nábytek, který jistě zpříjemní pobyt u jezera . V loděnici je možné ponechat vlastní věci (nafukovací, rybářské náčiní, …). Užívání loděnice je zpoplatněno.
Vypůjčení lodě s motorem klientům poskytne nevšední zážitky, pohled na krajinu z plochy jezera je nezapomenutelný, dostanete se do úchvatných koutů, prozkoumáte ostrov, poloostrůvky.... Typ této velmi stabilní a bezpečné lodi /i s motorem v hodnotě 100.000,-Kč/ naleznete v tomto odkazu: https://www.marine.cz/produkty-lehky-hlinikovy-clun-marine-14m-detail-19237/. Klient si loď může vypůjčit ,včetně vest pro děti, s výkonným motorem za cenu 5.000,-Kč na týden / cena je v porovnání s půjčovnami velmi příznivá/ nebo bez motoru pouze s vesly za cenu 1.500,-Kč za týden

CA Elann klientům nabízí zvýhodněné zapůjčení kol

Vybavení domu: 2 podlaží , 3 místnosti + kuchyňka , obytná plocha 50 m2.
Přízemí: přímo z malé terasy vchod do obývací jídelny s TV/Wifi, jídelním stolem, židlemi. Kuchyňka je dobře vybavena nádobím, indukční deskou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, kávovarem Bosch Tassimo /vlastní kapsle/ ,velkou lednicí s mrazícím boxem, myčkou a pračkou. K dispozici i dětská židlička - Antilop /Ikea/.
Sprcha s WC.
Podkroví: do 2- lůžkové ložnice s přistýlkou v podobě zkráceného lůžka vhodného pro děti /rozměr 160 x 70/, s malým balkonem, vede schodiště z jídelny. Touto ložničkou se prochází do další 2-lůžkové ložnice. Jedná se o útulné podkrovní místnosti.
V objektu je internetové připojení.

Pes není povolen.
Objekt je přísně nekuřácký.
Parkování na soukromém neoploceném pozemku až pro 3 auta u chaty.
Příjezdová cesta asfaltová, malý kousek zpevněná polní.
U chaty je kůlna na dřevo, kam lze uložit kola a kolostav.

Voda užitková.
Cena zahrnuje: povlečení, spotřebu vody a elektřiny do 50 KWh za týden, při příjezdu jsou připraveny minimálně 2l pitné vody na osobu. Omezené množství dřeva /peletky do kamen, jiné palivo je přísně zakázané/-pouze mimo HS, tablety do myčky a prací prášek /týdenní limit/
Cena nezahrnuje: poplatek MÚ z přechodného pobytu, závěrečný úklid 600,-Kč. Užívání lodě 5.000,-Kč s motorem, 1.500,-Kč bez motoru. Loď je nutné předem objednat.
Užívání loděnice 600,-Kč za týden, při zapůjčení lodě je loděnice zdarma.

Nákupy, lékař, pošta, kino, cukrárna s kavárnou, bankomat, letní kino ... do 5 km v rekreačním městečku Horní Planá. Zde naleznete také informační centrum, kde vám rádi poradí se zajímavostmi v okolí a seznámí s kulturním programem.
V blízkém okolí chaty můžete využít služeb několika restaurací s možností stravování /v blízkosti se nachází např. rybí restaurace s přípravou pokrmů z čerstvých ryb/. Snadno dostupná je cyklotrasa, s cyklovýlety vám rádi poradíme.


V CA Elann možnost zapůjčení kol, koloběžek, in-line bruslí za zvýhodněnou cenu.
http://www.chaty-lipno.cz/pujcovna-kol-lipno.php

Mimo HS možnost KRÁTKODOBĚJŠÍCH POBYTŮ, pouze po dohodě.

20.10.2018
27.10.2018
9500,-

OBJEDNAT
LIPNO 34LIPNO 34LIPNO 34LIPNO 34LIPNO 34LIPNO 34LIPNO 34LIPNO 34LIPNO 34LIPNO 34LIPNO 34LIPNO 34LIPNO 34LIPNO 34LIPNO 34LIPNO 34