ČeskyDeutsch

Vyhledávání

Katalog

 

CESTOVNÍ AGENTURA ELANN
IVA ŘEPOVÁ

KANCELÁŘ: 
Náměstí 8, Horní Planá, PSČ 382 26
Horní Planá – centrum, budova KiC


Mobil: +420 602 855 683
e-mail: info@chaty-lipno.cz

Rezervace ubytování LIPNO 22, Karlovy Dvory

Termín: 16.9.2023 - 23.9.2023


LIPNO 22
Počet osob: * Počet osob je povinná položka.Neplatný formát.
Z toho dětí (ve věku):
Vaše jméno: * Jméno je povinná položka.Příliš krátké jméno.
Pes:
Adresa: * Vyplňte prosím adresu.
Telefon: * Telefon je povinná položka.
E-mail: * E-mail je povinná položka.Neplatný formát e-mailové adresy.
Poznámka (pokud požadujete platbu na fakturu, zapište prosím potřebné fakturační údaje):
Spočítejte prosím: 7 - 5 = * Spočítejte prosím.Neplatný formát. (antispam)
Odesláním této objednávky potvrzuji, že jsem se seznámil (a) s Všeobecnými nájemními podmínkami, a že s nimi v plném rozsahu souhlasím. * povinné položky

 

 

Objednatel pobytu uděluje CA Elann  souhlas se zpracováním osobních údajů, které uvedl v objednávce (jméno, příjmení, adresa, tel. číslo a email). Osobní údaje jsou využívány  pro vytvoření a chod  objednávky pobytu. Při on-line objednávce je pohyb objednavatele na našich www stránkách anonymní.  Objednatel souhlasí s tím, že může být kontaktován prostřednictvím e-mailu, telefonického hovoru, formou SMS nebo zasláním dopisu poštou . CA Elann neposkytuje osobní údaje svých klientů třetím osobám, s výjimkou případů, kdy to bude nezbytné ke splnění zákonné povinnosti.

Souhlas je platný po dobu 5 let, pokud souhlas objednatel neodvolá před vypršením uvedené doby. Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem nebo v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem a budou  archivovány  pouze  v prostorách, které jsou v užívání  CA Elann.

Udělený souhlas je dobrovolný . Objednavatel má právo  jej  kdykoliv odvolat, může také vznést námitky při  využívání osobních dat nebo  požádat o omezení při jejich zpracování. V průběhu uděleného souhlasu můžete objednatel požádat o opravu a změnu v osobních údajů a o výmaz osobních údajů.